Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozlosování jaro 2013

27. 1. 2013


 

16. kolo 23.03.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1601 Višňová Jablonec n. J. 24.03. 15:00 NE  
 
A1A1602 V. Hamry Pěnčín 23.03. 14:00 SO  
 
A1A1603 Doubí Doksy . . 00:00   UMT
 
A1A1604 Hrádek Košťálov 23.03. 15:00 SO  
 
A1A1605 Sedmihorky Desná 23.03. 15:00 SO  
 
A1A1606 Skalice Ž. Brod 24.03. 10:30 NE  
 
A1A1607 Pěnčín-Turnov B VTJ Rapid 24.03. 15:00 NE Pěnčín
 


 

17. kolo 30.03.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1701 Pěnčín-Turnov B Višňová 31.03. 15:00 NE Pěnčín
 
A1A1702 VTJ Rapid Skalice 31.03. 15:00 NE UMT Harcov
 
A1A1703 Ž. Brod Sedmihorky 31.03. 14:00 NE  
 
A1A1704 Desná Hrádek 30.03. 15:00 SO UMT
 
A1A1705 Košťálov Doubí 30.03. 15:00 SO  
 
A1A1706 Doksy V. Hamry 30.03. 15:00 SO  
 
A1A1707 Pěnčín Jablonec n. J. 30.03. 15:00 SO  
 


 

18. kolo 06.04.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1801 Višňová Pěnčín 07.04. 16:30 NE  
 
A1A1802 Jablonec n. J. Doksy . . 00:00    
 
A1A1803 V. Hamry Košťálov 06.04. 16:30 SO  
 
A1A1804 Doubí Desná . . 00:00   UMT
 
A1A1805 Hrádek Ž. Brod 06.04. 16:30 SO  
 
A1A1806 Sedmihorky VTJ Rapid 06.04. 16:30 SO  
 
A1A1807 Skalice Pěnčín-Turnov B 07.04. 10:30 NE  
 


 

19. kolo 13.04.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1901 Skalice Višňová 13.04. 10:30 SO  
 
A1A1902 Pěnčín-Turnov B Sedmihorky 13.04. 16:30 SO Pěnčín
 
A1A1903 VTJ Rapid Hrádek 13.04. 16:30 SO  
 
A1A1904 Ž. Brod Doubí 14.04. 16:30 NE  
 
A1A1905 Desná V. Hamry 13.04. 16:30 SO UMT
 
A1A1906 Košťálov Jablonec n. J. 13.04. 16:30 SO  
 
A1A1907 Doksy Pěnčín 13.04. 16:30 SO  
 


 

20. kolo 20.04.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2001 Višňová Doksy 21.04. 17:00 NE  
 
A1A2002 Pěnčín Košťálov 20.04. 17:00 SO  
 
A1A2003 Jablonec n. J. Desná . . 00:00    
 
A1A2004 V. Hamry Ž. Brod 20.04. 17:00 SO  
 
A1A2005 Doubí VTJ Rapid . . 00:00   UMT
 
A1A2006 Hrádek Pěnčín-Turnov B 20.04. 17:00 SO  
 
A1A2007 Sedmihorky Skalice 20.04. 17:00 SO  
 


 

21. kolo 27.04.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2101 Sedmihorky Višňová 27.04. 17:00 SO  
 
A1A2102 Skalice Hrádek 28.04. 10:30 NE  
 
A1A2103 Pěnčín-Turnov B Doubí 27.04. 17:00 SO Pěnčín
 
A1A2104 VTJ Rapid V. Hamry 27.04. 17:00 SO  
 
A1A2105 Ž. Brod Jablonec n. J. 27.04. 17:00 SO  
 
A1A2106 Desná Pěnčín 27.04. 17:00 SO UMT
 
A1A2107 Košťálov Doksy 27.04. 17:00 SO  
 


 

22. kolo 04.05.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2201 Višňová Košťálov 05.05. 17:00 NE  
 
A1A2202 Doksy Desná 04.05. 17:00 SO  
 
A1A2203 Pěnčín Ž. Brod 04.05. 17:00 SO  
 
A1A2204 Jablonec n. J. VTJ Rapid . . 00:00    
 
A1A2205 V. Hamry Pěnčín-Turnov B 05.05. 17:00 NE  
 
A1A2206 Doubí Skalice . . 00:00   UMT
 
A1A2207 Hrádek Sedmihorky 04.05. 17:00 SO  
 


 

23. kolo 11.05.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2301 Hrádek Višňová 11.05. 17:00 SO  
 
A1A2302 Sedmihorky Doubí 11.05. 17:00 SO  
 
A1A2303 Skalice V. Hamry 12.05. 10:30 NE  
 
A1A2304 Pěnčín-Turnov B Jablonec n. J. 11.05. 17:00 SO Pěnčín
 
A1A2305 VTJ Rapid Pěnčín 12.05. 17:00 NE  
 
A1A2306 Ž. Brod Doksy 12.05. 17:00 NE  
 
A1A2307 Desná Košťálov 11.05. 17:00 SO UMT
 


 

24. kolo 18.05.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2401 Višňová Desná 19.05. 17:00 NE  
 
A1A2402 Košťálov Ž. Brod 18.05. 17:00 SO  
 
A1A2403 Doksy VTJ Rapid 18.05. 17:00 SO  
 
A1A2404 Pěnčín Pěnčín-Turnov B 18.05. 17:00 SO  
 
A1A2405 Jablonec n. J. Skalice . . 00:00    
 
A1A2406 V. Hamry Sedmihorky 18.05. 14:30 SO  
 
A1A2407 Doubí Hrádek . . 00:00   UMT
 


 

25. kolo 25.05.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2501 Doubí Višňová . . 00:00   UMT
 
A1A2502 Hrádek V. Hamry 25.05. 17:00 SO  
 
A1A2503 Sedmihorky Jablonec n. J. 25.05. 17:00 SO  
 
A1A2504 Skalice Pěnčín 25.05. 10:30 SO  
 
A1A2505 Pěnčín-Turnov B Doksy 26.05. 17:00 NE Pěnčín
 
A1A2506 VTJ Rapid Košťálov 26.05. 17:00 NE  
 
A1A2507 Ž. Brod Desná 26.05. 17:00 NE  
 


 

26. kolo 01.06.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2601 Višňová Ž. Brod 02.06. 17:00 NE  
 
A1A2602 Desná VTJ Rapid 01.06. 17:00 SO UMT
 
A1A2603 Košťálov Pěnčín-Turnov B 01.06. 17:00 SO  
 
A1A2604 Doksy Skalice 01.06. 17:00 SO  
 
A1A2605 Pěnčín Sedmihorky 01.06. 17:00 SO  
 
A1A2606 Jablonec n. J. Hrádek . . 00:00    
 
A1A2607 V. Hamry Doubí 01.06. 17:00 SO  
 


 

15. kolo 08.06.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1501 VTJ Rapid Višňová 09.06. 17:00 NE  
 
A1A1502 Ž. Brod Pěnčín-Turnov B 08.06. 17:00 SO  
 
A1A1503 Desná Skalice 08.06. 17:00 SO UMT
 
A1A1504 Košťálov Sedmihorky 08.06. 17:00 SO  
 
A1A1505 Doksy Hrádek 08.06. 17:00 SO  
 
A1A1506 Pěnčín Doubí 08.06. 17:00 SO  
 
A1A1507 Jablonec n. J. V. Hamry . . 00:00    
 


 

14. kolo 15.06.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1401 Višňová V. Hamry 16.06. 17:00 NE  
 
A1A1402 Doubí Jablonec n. J. . . 00:00   UMT
 
A1A1403 Hrádek Pěnčín 15.06. 17:00 SO  
 
A1A1404 Sedmihorky Doksy 15.06. 17:00 SO  
 
A1A1405 Skalice Košťálov 15.06. 10:30 SO  
 
A1A1406 Pěnčín-Turnov B Desná 15.06. 17:00 SO Pěnčín
 
A1A1407 VTJ Rapid Ž. Brod 16.06. 17:00 NE