Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozlosování podzim 2013

30. 7. 2013


A1A - Krajský přebor

 

2. kolo 17.08.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0201 Višňová Mimoň 18.08. 17:00 NE  
 
A1A0202 Pěnčín-Turnov B Bozkov 18.08. 17:00 NE  
 
A1A0203 Semily Desná 17.08. 17:00 SO  
 
A1A0204 Sedmihorky Mírová 17.08. 17:00 SO  
 
A1A0205 Hrádek Mšeno 17.08. 17:00 SO  
 
A1A0206 Skalice Doubí 17.08. 10:30 SO  
 
A1A0207 Č. Lípa Doksy 17.08. 17:00 SO č.1
 


 

3. kolo 24.08.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0301 Doksy Višňová 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0302 Doubí Č. Lípa 24.08. 17:00 SO UMT
 
A1A0303 Mšeno Skalice 24.08. 10:15 SO UMT
 
A1A0304 Mírová Hrádek 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0305 Desná Sedmihorky 24.08. 17:00 SO UMT
 
A1A0306 Bozkov Semily 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0307 Mimoň Pěnčín-Turnov B 24.08. 17:00 SO  
 


 

4. kolo 31.08.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0401 Višňová Pěnčín-Turnov B 01.09. 17:00 NE  
 
A1A0402 Semily Mimoň 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0403 Sedmihorky Bozkov 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0404 Hrádek Desná 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0405 Skalice Mírová 01.09. 10:30 NE  
 
A1A0406 Č. Lípa Mšeno 31.08. 17:00 SO č.1
 
A1A0407 Doksy Doubí 31.08. 17:00 SO  
 


 

5. kolo 07.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0501 Doubí Višňová 07.09. 17:00 SO UMT
 
A1A0502 Mšeno Doksy 07.09. 10:15 SO UMT
 
A1A0503 Mírová Č. Lípa 07.09. 17:00 SO  
 
A1A0504 Desná Skalice 07.09. 17:00 SO UMT
 
A1A0505 Bozkov Hrádek 07.09. 17:00 SO  
 
A1A0506 Mimoň Sedmihorky 07.09. 17:00 SO  
 
A1A0507 Pěnčín-Turnov B Semily 08.09. 17:00 NE  
 


 

6. kolo 14.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0601 Višňová Semily 15.09. 17:00 NE  
 
A1A0602 Sedmihorky Pěnčín-Turnov B 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0603 Hrádek Mimoň 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0604 Skalice Bozkov 14.09. 10:30 SO  
 
A1A0605 Č. Lípa Desná 14.09. 17:00 SO č.1
 
A1A0606 Doksy Mírová 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0607 Doubí Mšeno 14.09. 17:00 SO UMT
 


 

7. kolo 21.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0701 Mšeno Višňová 21.09. 10:15 SO UMT
 
A1A0702 Mírová Doubí 21.09. 16:30 SO  
 
A1A0703 Desná Doksy 21.09. 16:30 SO UMT
 
A1A0704 Bozkov Č. Lípa 21.09. 16:30 SO  
 
A1A0705 Mimoň Skalice 21.09. 16:30 SO  
 
A1A0706 Pěnčín-Turnov B Hrádek 22.09. 16:30 NE  
 
A1A0707 Semily Sedmihorky 21.09. 16:30 SO  
 


 

8. kolo 28.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0801 Višňová Sedmihorky 29.09. 16:30 NE  
 
A1A0802 Hrádek Semily 28.09. 16:30 SO  
 
A1A0803 Skalice Pěnčín-Turnov B 29.09. 10:30 NE  
 
A1A0804 Č. Lípa Mimoň 28.09. 16:30 SO č.1
 
A1A0805 Doksy Bozkov 28.09. 16:30 SO  
 
A1A0806 Doubí Desná 28.09. 16:30 SO UMT
 
A1A0807 Mšeno Mírová 28.09. 10:15 SO UMT
 


 

9. kolo 05.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0901 Mírová Višňová 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0902 Desná Mšeno 05.10. 16:00 SO UMT
 
A1A0903 Bozkov Doubí 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0904 Mimoň Doksy 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0905 Pěnčín-Turnov B Č. Lípa 06.10. 16:00 NE  
 
A1A0906 Semily Skalice 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0907 Sedmihorky Hrádek 05.10. 16:00 SO  
 


 

10. kolo 12.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1001 Višňová Hrádek 13.10. 16:00 NE  
 
A1A1002 Skalice Sedmihorky 12.10. 10:30 SO  
 
A1A1003 Č. Lípa Semily 12.10. 16:00 SO č.1
 
A1A1004 Doksy Pěnčín-Turnov B 13.10. 16:00 NE  
 
A1A1005 Doubí Mimoň 12.10. 16:00 SO UMT
 
A1A1006 Mšeno Bozkov 12.10. 10:15 SO UMT
 
A1A1007 Mírová Desná 12.10. 16:00 SO  
 


 

11. kolo 19.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1101 Desná Višňová 19.10. 15:30 SO UMT
 
A1A1102 Bozkov Mírová 19.10. 15:30 SO  
 
A1A1103 Mimoň Mšeno 19.10. 15:30 SO  
 
A1A1104 Pěnčín-Turnov B Doubí 19.10. 15:30 SO  
 
A1A1105 Semily Doksy 19.10. 15:30 SO  
 
A1A1106 Sedmihorky Č. Lípa 19.10. 15:30 SO  
 
A1A1107 Hrádek Skalice 19.10. 15:30 SO  
 


 

12. kolo 26.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1201 Višňová Skalice 27.10. 14:30 NE  
 
A1A1202 Č. Lípa Hrádek 26.10. 14:30 SO č.1
 
A1A1203 Doksy Sedmihorky 26.10. 14:30 SO  
 
A1A1204 Doubí Semily 26.10. 14:30 SO UMT
 
A1A1205 Mšeno Pěnčín-Turnov B 26.10. 10:15 SO UMT
 
A1A1206 Mírová Mimoň 26.10. 14:30 SO  
 
A1A1207 Desná Bozkov 26.10. 14:30 SO UMT
 


 

13. kolo 02.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1301 Bozkov Višňová 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1302 Mimoň Desná 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1303 Pěnčín-Turnov B Mírová 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1304 Semily Mšeno 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1305 Sedmihorky Doubí 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1306 Hrádek Doksy 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1307 Skalice Č. Lípa 02.11. 10:30 SO  
 


 

1. kolo 09.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0101 Č. Lípa Višňová 09.11. 14:00 SO č.1
 
A1A0102 Doksy Skalice 09.11. 14:00 SO  
 
A1A0103 Doubí Hrádek 09.11. 14:00 SO UMT
 
A1A0104 Mšeno Sedmihorky 09.11. 10:15 SO UMT
 
A1A0105 Mírová Semily 09.11. 14:00 SO  
 
A1A0106 Desná Pěnčín-Turnov B 09.11. 14:00 SO UMT
 
A1A0107 Bozkov Mimoň 09.11. 14:00 SO