Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozlosování podzim 2013

4. 7. 2013

A1A - Okresní přebor dospělých

 

2. kolo 17.08.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0201 Jablonné v P. Nová Ves B 17.08. 17:00 SO  
 
A1A0202 Frýdlant B Višňová B 17.08. 14:00 SO UMT
 
A1A0203 Krásná Studánka B Horní Řasnice 17.08. 17:00 SO  
 
A1A0204 Vratislavice Nové Město p.S. A 18.08. 17:00 NE UMT Doubí
 
A1A0205 Dětřichov Jindřichovice p.S. 17.08. 17:00 SO  
 
A1A0206 Gasservis Doubí B 17.08. 17:00 SO Mníšek
 
A1A0207 Osečná Hlavice 17.08. 17:00 SO  
 


 

3. kolo 24.08.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0301 Hlavice Jablonné v P. 25.08. 17:00 NE  
 
A1A0302 Doubí B Osečná 25.08. 15:00 NE UMT
 
A1A0303 Jindřichovice p.S. Gasservis 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0304 Nové Město p.S. A Dětřichov 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0305 Horní Řasnice Vratislavice 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0306 Višňová B Krásná Studánka B 25.08. 17:00 NE  
 
A1A0307 Nová Ves B Frýdlant B 25.08. 14:00 NE  
 


 

4. kolo 31.08.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0401 Jablonné v P. Frýdlant B 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0402 Krásná Studánka B Nová Ves B 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0403 Vratislavice Višňová B 01.09. 17:00 NE UMT Doubí
 
A1A0404 Dětřichov Horní Řasnice 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0405 Gasservis Nové Město p.S. A 31.08. 17:00 SO Mníšek
 
A1A0406 Osečná Jindřichovice p.S. 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0407 Hlavice Doubí B 01.09. 17:00 NE  
 


 

5. kolo 07.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0501 Doubí B Jablonné v P. 08.09. 15:00 NE UMT
 
A1A0502 Jindřichovice p.S. Hlavice 07.09. 17:00 SO  
 
A1A0503 Nové Město p.S. A Osečná 07.09. 17:00 SO  
 
A1A0504 Horní Řasnice Gasservis 07.09. 17:00 SO  
 
A1A0505 Višňová B Dětřichov 08.09. 17:00 NE  
 
A1A0506 Nová Ves B Vratislavice 08.09. 14:00 NE  
 
A1A0507 Frýdlant B Krásná Studánka B 07.09. 14:00 SO UMT
 


 

6. kolo 14.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0601 Jablonné v P. Krásná Studánka B 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0602 Vratislavice Frýdlant B 15.09. 17:00 NE UMT Doubí
 
A1A0603 Dětřichov Nová Ves B 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0604 Gasservis Višňová B 14.09. 17:00 SO Mníšek
 
A1A0605 Osečná Horní Řasnice 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0606 Hlavice Nové Město p.S. A 15.09. 17:00 NE  
 
A1A0607 Doubí B Jindřichovice p.S. 15.09. 15:00 NE UMT
 


 

7. kolo 21.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0701 Jindřichovice p.S. Jablonné v P. 21.09. 16:30 SO  
 
A1A0702 Nové Město p.S. A Doubí B 21.09. 16:30 SO  
 
A1A0703 Horní Řasnice Hlavice 21.09. 16:30 SO  
 
A1A0704 Višňová B Osečná 22.09. 16:30 NE  
 
A1A0705 Nová Ves B Gasservis 22.09. 14:00 NE  
 
A1A0706 Frýdlant B Dětřichov 21.09. 14:00 SO UMT
 
A1A0707 Krásná Studánka B Vratislavice 21.09. 16:30 SO  
 


 

8. kolo 28.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0801 Jablonné v P. Vratislavice 28.09. 16:30 SO  
 
A1A0802 Dětřichov Krásná Studánka B 28.09. 16:30 SO  
 
A1A0803 Gasservis Frýdlant B 28.09. 16:30 SO Mníšek
 
A1A0804 Osečná Nová Ves B 28.09. 16:30 SO  
 
A1A0805 Hlavice Višňová B 29.09. 16:30 NE  
 
A1A0806 Doubí B Horní Řasnice 29.09. 15:00 NE UMT
 
A1A0807 Jindřichovice p.S. Nové Město p.S. A 28.09. 16:30 SO  
 


 

9. kolo 05.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0901 Nové Město p.S. A Jablonné v P. 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0902 Horní Řasnice Jindřichovice p.S. 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0903 Višňová B Doubí B 06.10. 16:00 NE  
 
A1A0904 Nová Ves B Hlavice 06.10. 14:00 NE  
 
A1A0905 Frýdlant B Osečná 05.10. 14:00 SO UMT
 
A1A0906 Krásná Studánka B Gasservis 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0907 Vratislavice Dětřichov 06.10. 16:00 NE UMT Doubí
 


 

10. kolo 12.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1001 Jablonné v P. Dětřichov 12.10. 16:00 SO  
 
A1A1002 Gasservis Vratislavice 12.10. 16:00 SO Mníšek
 
A1A1003 Osečná Krásná Studánka B 12.10. 16:00 SO  
 
A1A1004 Hlavice Frýdlant B 13.10. 16:00 NE  
 
A1A1005 Doubí B Nová Ves B 13.10. 15:00 NE UMT
 
A1A1006 Jindřichovice p.S. Višňová B 12.10. 16:00 SO  
 
A1A1007 Nové Město p.S. A Horní Řasnice 12.10. 16:00 SO  
 


 

11. kolo 19.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1101 Horní Řasnice Jablonné v P. 19.10. 15:30 SO  
 
A1A1102 Višňová B Nové Město p.S. A 20.10. 15:30 NE  
 
A1A1103 Nová Ves B Jindřichovice p.S. 20.10. 14:00 NE  
 
A1A1104 Frýdlant B Doubí B 19.10. 14:00 SO UMT
 
A1A1105 Krásná Studánka B Hlavice 19.10. 15:30 SO  
 
A1A1106 Vratislavice Osečná 20.10. 15:30 NE UMT Doubí
 
A1A1107 Dětřichov Gasservis 19.10. 15:30 SO  
 


 

12. kolo 26.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1201 Jablonné v P. Gasservis 26.10. 15:30 SO  
 
A1A1202 Osečná Dětřichov 26.10. 15:30 SO  
 
A1A1203 Hlavice Vratislavice 27.10. 15:30 NE  
 
A1A1204 Doubí B Krásná Studánka B 27.10. 15:00 NE UMT
 
A1A1205 Jindřichovice p.S. Frýdlant B 26.10. 15:30 SO  
 
A1A1206 Nové Město p.S. A Nová Ves B 26.10. 15:30 SO  
 
A1A1207 Horní Řasnice Višňová B 26.10. 15:30 SO  
 


 

13. kolo 02.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1301 Višňová B Jablonné v P. 03.11. 14:00 NE  
 
A1A1302 Nová Ves B Horní Řasnice 03.11. 14:00 NE  
 
A1A1303 Frýdlant B Nové Město p.S. A 02.11. 14:00 SO UMT
 
A1A1304 Krásná Studánka B Jindřichovice p.S. 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1305 Vratislavice Doubí B 03.11. 14:00 NE UMT Doubí
 
A1A1306 Dětřichov Hlavice 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1307 Gasservis Osečná 02.11. 14:00 SO Mníšek
 


 

1. kolo 09.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0101 Osečná Jablonné v P. 09.11. 14:00 SO  
 
A1A0102 Hlavice Gasservis 10.11. 14:00 NE  
 
A1A0103 Doubí B Dětřichov 10.11. 15:00 NE UMT
 
A1A0104 Jindřichovice p.S. Vratislavice 09.11. 14:00 SO  
 
A1A0105 Nové Město p.S. A Krásná Studánka B 09.11. 14:00 SO  
 
A1A0106 Horní Řasnice Frýdlant B 09.11. 14:00 SO  
 
A1A0107 Višňová B Nová Ves B 10.11. 14:00 NE