Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozlosování

27. 1. 2013

 

 

16. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1601 Jablonné-Heřmanice Osečná 23.03. 15:00 SO  
 
A1A1602 VTJ Rapid B Václavice 24.03. 15:00 NE UMT Harcov
 
A1A1603 Habartice Bílý Kostel A 23.03. 15:00 SO  
 
A1A1604 Gasservis Jindřichovice 23.03. 13:00 SO UMT U Nisy Slovan Lbc
 
A1A1605 Dětřichov B Nová Ves B 23.03. 15:00 SO  
 
A1A1606 Horní Řasnice Frýdlant B 23.03. 15:00 SO  
 
A1A1607 Nové Město A Višňová B 23.03. 15:00 SO  
 

 

 

17. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1701 Nové Město A Jablonné-Heřmanice 30.03. 15:00 SO  
 
A1A1702 Višňová B Horní Řasnice 30.03. 15:00 SO Všňová
 
A1A1703 Frýdlant B Dětřichov B 30.03. 14:00 SO  
 
A1A1704 Nová Ves B Gasservis 31.03. 15:00 NE  
 
A1A1705 Jindřichovice Habartice 30.03. 15:00 SO  
 
A1A1706 Bílý Kostel A VTJ Rapid B 30.03. 15:00 SO  
 
A1A1707 Václavice Osečná 30.03. 15:00 SO  
 

 

 

18. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1801 Jablonné-Heřmanice Václavice 06.04. 16:30 SO  
 
A1A1802 Osečná Bílý Kostel A 06.04. 16:30 SO  
 
A1A1803 VTJ Rapid B Jindřichovice 07.04. 15:00 NE  
 
A1A1804 Habartice Nová Ves B 06.04. 16:30 SO  
 
A1A1805 Gasservis Frýdlant B 06.04. 16:30 SO Mníšek
 
A1A1806 Dětřichov B Višňová B 06.04. 16:30 SO  
 
A1A1807 Horní Řasnice Nové Město A 06.04. 16:30 SO  
 

 

 

19. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1901 Horní Řasnice Jablonné-Heřmanice 13.04. 16:30 SO  
 
A1A1902 Nové Město A Dětřichov B 13.04. 16:30 SO  
 
A1A1903 Višňová B Gasservis 14.04. 16:30 NE  
 
A1A1904 Frýdlant B Habartice 13.04. 14:00 SO  
 
A1A1905 Nová Ves B VTJ Rapid B 14.04. 16:30 NE  
 
A1A1906 Jindřichovice Osečná 13.04. 16:30 SO  
 
A1A1907 Bílý Kostel A Václavice 13.04. 16:30 SO  
 

 

 

20. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2001 Jablonné-Heřmanice Bílý Kostel A 20.04. 17:00 SO  
 
A1A2002 Václavice Jindřichovice 20.04. 17:00 SO  
 
A1A2003 Osečná Nová Ves B 20.04. 17:00 SO  
 
A1A2004 VTJ Rapid B Frýdlant B 21.04. 15:00 NE  
 
A1A2005 Habartice Višňová B 20.04. 17:00 SO  
 
A1A2006 Gasservis Nové Město A 20.04. 17:00 SO Mníšek
 
A1A2007 Dětřichov B Horní Řasnice 20.04. 17:00 SO  
 

 

 

21. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2101 Dětřichov B Jablonné-Heřmanice 27.04. 17:00 SO  
 
A1A2102 Horní Řasnice Gasservis 27.04. 17:00 SO  
 
A1A2103 Nové Město A Habartice 27.04. 17:00 SO  
 
A1A2104 Višňová B VTJ Rapid B 28.04. 17:00 NE  
 
A1A2105 Frýdlant B Osečná 27.04. 14:00 SO  
 
A1A2106 Nová Ves B Václavice 28.04. 17:00 NE  
 
A1A2107 Jindřichovice Bílý Kostel A 27.04. 17:00 SO  
 

 

 

22. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2201 Jablonné-Heřmanice Jindřichovice 04.05. 17:00 SO  
 
A1A2202 Bílý Kostel A Nová Ves B 04.05. 17:00 SO  
 
A1A2203 Václavice Frýdlant B 04.05. 17:00 SO  
 
A1A2204 Osečná Višňová B 04.05. 17:00 SO  
 
A1A2205 VTJ Rapid B Nové Město A 05.05. 15:00 NE  
 
A1A2206 Habartice Horní Řasnice 04.05. 17:00 SO  
 
A1A2207 Gasservis Dětřichov B 04.05. 17:00 SO Mníšek
 

 

 

23. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2301 Gasservis Jablonné-Heřmanice 11.05. 17:00 SO Mníšek
 
A1A2302 Dětřichov B Habartice 11.05. 17:00 SO  
 
A1A2303 Horní Řasnice VTJ Rapid B 11.05. 17:00 SO  
 
A1A2304 Nové Město A Osečná 11.05. 17:00 SO  
 
A1A2305 Višňová B Václavice 12.05. 17:00 NE  
 
A1A2306 Frýdlant B Bílý Kostel A 11.05. 14:00 SO  
 
A1A2307 Nová Ves B Jindřichovice 12.05. 17:00 NE  
 

 

 

24. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2401 Jablonné-Heřmanice Nová Ves B 18.05. 17:00 SO  
 
A1A2402 Jindřichovice Frýdlant B 18.05. 17:00 SO  
 
A1A2403 Bílý Kostel A Višňová B 18.05. 17:00 SO  
 
A1A2404 Václavice Nové Město A 18.05. 17:00 SO  
 
A1A2405 Osečná Horní Řasnice 18.05. 17:00 SO  
 
A1A2406 VTJ Rapid B Dětřichov B 19.05. 15:00 NE  
 
A1A2407 Habartice Gasservis 18.05. 17:00 SO  
 

 

 

25. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2501 Habartice Jablonné-Heřmanice 25.05. 17:00 SO  
 
A1A2502 Gasservis VTJ Rapid B 25.05. 17:00 SO Mníšek
 
A1A2503 Dětřichov B Osečná 25.05. 17:00 SO  
 
A1A2504 Horní Řasnice Václavice 25.05. 17:00 SO  
 
A1A2505 Nové Město A Bílý Kostel A 25.05. 17:00 SO  
 
A1A2506 Višňová B Jindřichovice 26.05. 17:00 NE  
 
A1A2507 Frýdlant B Nová Ves B 25.05. 14:00 SO  
 

 

 

26. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2601 Jablonné-Heřmanice Frýdlant B 01.06. 17:00 SO  
 
A1A2602 Nová Ves B Višňová B 02.06. 17:00 NE  
 
A1A2603 Jindřichovice Nové Město A 01.06. 17:00 SO  
 
A1A2604 Bílý Kostel A Horní Řasnice 01.06. 17:00 SO  
 
A1A2605 Václavice Dětřichov B 01.06. 17:00 SO  
 
A1A2606 Osečná Gasservis 01.06. 17:00 SO  
 
A1A2607 VTJ Rapid B Habartice 02.06. 15:00 NE  
 


 

15. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1501 Višňová B Jablonné-Heřmanice 09.06. 17:00 NE  
 
A1A1502 Frýdlant B Nové Město A 08.06. 14:00 SO  
 
A1A1503 Nová Ves B Horní Řasnice 09.06. 17:00 NE  
 
A1A1504 Jindřichovice Dětřichov B 08.06. 17:00 SO  
 
A1A1505 Bílý Kostel A Gasservis 08.06. 17:00 SO  
 
A1A1506 Václavice Habartice 08.06. 17:00 SO  
 
A1A1507 Osečná VTJ Rapid B 08.06. 17:00 SO  
 

 

 


 

14. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1401 Jablonné-Heřmanice VTJ Rapid B 15.06. 17:00 SO  
 
A1A1402 Habartice Osečná 15.06. 17:00 SO  
 
A1A1403 Gasservis Václavice 15.06. 17:00 SO Mníšek
 
A1A1404 Dětřichov B Bílý Kostel A 15.06. 17:00 SO  
 
A1A1405 Horní Řasnice Jindřichovice 15.06. 17:00 SO  
 
A1A1406 Nové Město A Nová Ves B 15.06. 17:00 SO  
 
A1A1407 Višňová B Frýdlant B 16.06. 17:00 NE