Jdi na obsah Jdi na menu

6kolo Kraj A

22. 9. 2009

Krajský přebor: Smrtící pětiminutovka Vratislavic

Liberec - V krajském fotbalovém přeboru se radovaly Vratislavice, které strhly výhru na svoji stranu během pěti minut. VTJ Rapid neporazil oslabenou Višňovou, zato Hrádek zvítězil v Semilech.

video audio foto komentářů včera 15:00

Utkání mezi SK Branžež a Jiskrou Vratislavice. Sudí ukončil utkání o cca 10 minut dříve.
Autor: Deník/Jan Škvára

Nejlépe v nejvyšší krajské fotbalové soutěži si z Liberecka stojí zatím Višňová na 4. místě.

VTJ Rapid Liberec – Višňová
2:2 (1:1)

Višňová přijela k vojákům bez pěti hráčů základní sestavy. Hrál se nepříliš líbivý fotbal, ale domácí měli opticky více ze hry. Své šance však postupně neproměnili Hegr a z přímého kopu L. Halama. Hostující Mazánek pak nepřesně zkoušel nůžky. Skóre se tak měnilo ve 25. min., kdy po střele Kordíka dorážel na Řeháčka. Oba týmy si pak vytvořily po několika šancích, na 1:1 dal ve 45. Stejskal, který zužitkoval centr zleva a prostřelil Hanzlíka. I úvod druhé půle patřil domácím, střídající Hartman dvakrát ohrozil Veselého v brance, ale až Hegr v 61. líznul hlavou dlouhý aut L. Halamy a poslal vojáky do vedení. Višňová pak vystřídala svého jediného hráče do pole a Kopecký se hned krásně trefil hlavou do vinglu po centru Labského – 2:2. Vojáci potřebují body jako sůl a chtěli konečně prolomit komplex Višňová. V 82. se jim podařilo dát gól, když aut L. Halamy tečoval někdo z hostů do sítě, ale po konfrontaci hlavního s pomezní Šecovou nebyl uznán. V závěru už se domácím v náporu nepodařilo dát vítězný gól, protože na hřiště musela sanitka a dva hráči vojáků museli po nešťastných zákrocích do nemocnice.
Branky: 25. Řeháček, 61. Hegr – 45. Stejskal, 73. Kopecký. Rozhodčí: Horák, ŽK: 1:1. Diváků: 70. VTJ: Hanzlík – Rašín, Halama L., Halama P., Stárek J. – Husák, Kordík, Landyš, Barbořák (46. Hartman) – Hegr (82. Krejčí), Řeháček (84. Stárek L.). Višňová: Veselý – Soukup J., Doležel, Soukup P., Šmidrkal – Labský, Jakl, Dobrovodský, Cýrus – Mazánek, Stejskal (68. Kopecký).