22. 9. 2009

Dětřichov dohrával v devíti, první výhra Bulovky

Liberec - Bulovka poprvé vyhrála a Jakl z béčka Višňové dal čtyři góly

video audio foto komentářů dnes 9:24

Po 6. kole okresního přeboru ve fotbale má vedoucí Raspenava náskok pěti bodů. Lídr tabulky doma jasně vyhrál nad rezervou Krásné Studánky, druhá Nová Ves B naopak naprázdno vyšla na hřišti béčka Českého Dubu. Jen bod získal třetí Dětřichov, který o vítězství a dva hráče přišel v závěru utkání s posledními Jindřichovicemi. První vítězství v soutěži si připsala Bulovka, která doma přestřílela 5:4 VTJ Rapid B.

Višňová B – Bílý Kostel 6:1 (2:1)
První půle byla vyrovnaná a po prvních deseti minutách byl stav 1:1. Poté se domácím podařilo přidat další branku, zápas byl ale otevřený až do 58. minuty, kdy se Višňová prosadila potřetí. Hosté poté odpadli a hrubě jim nevycházely pokusy o ofsajd systém. Bílý Kostel inkasoval další tři góly a od ještě většího přídělu je uchránil jejich brankář, který čtyři vyložené šance lapil. Střelecky se blýskl Jakl, autor čtyř branek.
Branky: 4., 58., 63. a 88. Jakl, 75. Kopecký, 20. Soukup - 10. Novotný. Rozhodčí Pelikán, ŽK 0:3, 100 diváků. Višňová: Pešek – M. Šolta, Nejedlo, Pařík, Šmidrkal – Labský, Soukup, Bufák (65. Kopecký) – F. Šolta (46. Chládek), Jakl, Žežulka (46. Mazánek). Bílý Kostel: P. Ulrich – Batthyáni, Jakubec, Novotný, Černý - F. Ulrich, Mizera, Ďuriš, Vitik – Laibl, Strnad.