Jdi na obsah Jdi na menu

Co se píše o debaklu v Dětřichově

29. 9. 2009

Dětřichov – Višňová B 6:0 (3:0)

Zápas měl jednoznačný průběh a jen výkon gólmana Peška zachránil hosty od dvouciferného debaklu. V 6. a v 10. minutě si „porobil panáčky“ z hostujících obránců Petr Kareš a bylo 2:0. Pak dvakrát čaroval Pešek při střelách výborného Chmátala, ovšem v 20. po přihrávce stejného hráče ho překonal Lachman. V 30. se z malého vápna neprosadil Vágner. Hosté neohrozili domácí branku. V druhém poločase se v 49. předvedl nejlepší hráč hostů Mazánek a z 25 metrů trefil z přímého kopu břevno. Více toho Višňová nepředvedla. V 63. přešel přes tři hráče Matoušek a dal na 4:0. V 75. narazil Chmátal Vágnerovi, který angličanem od tyče přidal další branku Dětřichova. V 80. přihrával domácí dispečer Chmátal Lachmanovi, který navýšil na 6:0.

Branky: 6. a 10. Kareš, 19. a 76. Lachman, 63. Matoušek, 75. Vágner. Rozhodčí Lopuszynski, ŽK 1:3, 100 diváků. Dětřichov: Zeman – Mičunovič, Prokopec, Kareš, Válek – Bernkopf, Chmátal, Lachman, Skalický – Matoušek (70. Mauer), Vágner. Višňová: Pešek – Šolta Tibor (26. Buřt) Nejedlo, Pařík, Chládek – Žežulka, Šolta Milan, Švadlenka, Coufal – Mazánek, Nic.