Jdi na obsah Jdi na menu

Menší komentář k A v Libereckém deníku

14. 9. 2009

Višňová – Železný Brod 3:1 (2:0)

Domácí začali dobře a útok za útokem se valil na branku hostů. V 10. minutě a pak ve 25. dala Višňová góly, kdy se hráči dostali středem obrany před branku a zakončili přesně. Několikrát běželi sami hráči Višňové na bránu, Keprova střela skončila na břevně. Proti spolehlivé obraně se hosté moc neprosazovali, jen jednou šla střela do tyče. Ve II. půli se hosté herně zvedli, ale Višňová stále hrozila nebezpečnými brejky. Soukup po centru zprava pojistil vedení na 3:0. V závěru se Železný Brod dočkal, kdy se ve vápně pískal šlapák a z penalty Šimek korigoval.

Branky: 10. Dobrovodský, 25. Cýrus , 55. Soukup – 84. Šimek z pen. Rozhodčí: Marek, ŽK: 5:1. Diváků: 200. Višňová: Veselý – Čejka, Branda, Soukup, Jakl – Doležel, Cýrus,