Jdi na obsah Jdi na menu

Zápas z Nového boru

5. 10. 2009

V krajském přeboru samé plichty

Liberec - V krajském fotbalovém přeboru získala Višňová bod v Novém Boru, ale mohla mít všechny. VTJ Rapid prohrával s Jabloncem nad Jizerou 0:2, ale nakonec vyrovnal. Vratislavice mají také bod za domácí plichtu s Cvikovem. A aby se to nepletlo, Hrádek v Pěnčíně s béčkem Pěnčín–Turnova také remizoval.

video audio foto komentářů dnes 9:21

Fotbalové utkání. Ilustrační snímek.
Autor: DENÍK

Nový Bor - Višňová 1:1 (0:0)

Hosté opět nastoupili v neúplné sestavě, která s domácími do poločasu držela krok a byl to poločas bez větších příležitostí ke skórování. Domácí začali lépe II. poločas, kdy po centru z malého vápna zakončovali vedle. V 53. minutě nasadil k velkému sólu hostující Soukup, který prošel přes celé hřiště, ale neměl sílu přesně zakončit.

V 58. udělal domácí brankář velkou chybu, kdy netrefil míč. Toho se zmocnil Žežulka a do prázdné svatyně vstřelil gól. Za chvilku nato běžel Mir. Jakl sám na brankáře, ale místo střelby špatně přihrál. Pak unikl od půlky Žežulka, ale ani on nepřekonal brankáře. Domácí zahrozili v 77., ale minutu poté jim byl vyloučen hráč za faul na Soukupa. Proti deseti běžel opět Žežulka na bránu, kterou však netrefil. zahazování šancí pak Višňovou stálo lepší výsledek. V nastaveném čase chybovala zbrkle obrana, domácí stihli vteřiny před koncem vyrovnat.

Branky: 90. (+2) Stromecký – 58. Žežulka. Rozhodčí: Poživil, ŽK: 2:3, ČK: 77. Hruška (NB). Diváků 100. Višňová: Veselý - Čejka, Branda, Soukup, Lorenc (84. Pařík) - Mir. Jakl, Cýrus (54. Šmidrkal), Dobrovodský, Havlíček - Martin Jakl (60. Bufák), Žežulka.