Jdi na obsah Jdi na menu

Remíza s Pěnčínem

3. 11. 2009

Višňová - Pěnčín 3:3 (0:1)

Domácí zahájili aktivně a měli také tlak. Čtvrt hodiny byli sice jasně lepší, jenže soupeř přečkal bez úhony, stejně jako nájezd Hofmana ve 32. minutě. A hned z protiútoku hostující Šilhán překonal Peška, který nastoupil v brance po dlouhé odmlce. Domácí byli zakřiknutí a ve II. půli Pěnčín po rohovém kopu zvýšil náskok.

Až poté se dostali ke slovu Višňovští, kdy snížil Hofman. Jenže prakticky okamžitě hosté dokázali vstřelit třetí branku. Střelecky divokou pětiminutovku zakončil Labský a od té chvíle se domácí chytli. Opět se dostali do tlaku a z něho Hofman dal svůj druhý gól, znamenající remízu. To již na hřišti nebyli vyloučení dva kohouti.

Branky: 60. a 77. Hofman, 65. Labský - 33. a 51. Šilhán, 61. Chlomek. Rozhodčí: Hýbler, ŽK: 2:3, ČK: 75. Cýrus - 75. Mrklas. Diváků: 100. Višňová: Pešek - Čejka, Soukup, Jakl, Cýrus - Dobrovodský, Šmidrkal, Havlíček - Labský, Hofman (80. Kopecký), Kepr.