11. 2. 2013

VIŠŇOVÁ. Ilustrační foto

VIŠŇOVÁ. Ilustrační foto Autor: Deník/ Vít Černý

dnes 13:01

Heřmanice - Utkání dvou mužstev z krajského fotbalového přeboru se hrálo v Heřmanicích na hřišti s výborným umělým povrchem. Višňová zkoušela dva nové hráče, potencionální posily.

V prvních minutách byli domácí lepší, aktivnější. Hrálo se na polovině Višňové, ale bez šancí a střeleckého zakončení. Postupně přebrali aktivitu a iniciativu hosté, rychlým přechodem do útoku si vytvářeli gólové šance a také je proměňovali. Ve 30. vedla Višňová 4:0 brankami Štrbáka, Kobra, Dobrovodského a jednou skóroval domácí obránce. Na konci poločasu však došlo k další změně ve vývoji zápasu. Višňová uspokojená přestala hrát a domácí toho využili. Dali dvě branky Burianem a Vodrážkou a ještě měli další šance. Ve druhém poločase pokračovali domácí v tlaku, dvě tři příležitosti se jim ale proměnit nepodařilo. Hostující Višňová měla v této části hry štěstí, ale i velkou smůlu. V 57. musel hřiště opustit zraněný Petr Soukup a ihned putoval do liberecké nemocnice. Hra se přiostřila, na obou stranách bylo dost i hrubších faulů. Hra se však vyrovnala a pátá branka Štrbáka jako by utkání ukončila.

Višňová: Závůrka - Cyrus, Melka, Soukup, Kepr st. - Havlíček, Martinů, Dobrovodský, Holub - Kobr, Štrbák. Střídali: Kepr ml., Šmidrkal.

Další utkání hraje Višňová v pátek od 19 hodin U Nisy s Chrastavou a v sobotu 16. února od 14.30 hodin v Doubí s domácím Sokolem.

Autor: Miloslav Cihlář