Jdi na obsah Jdi na menu

Z LD o béčku na VTJ

18. 9. 2009

VTJ Rapid B - Višňová B 0:3 (0:1)

V první půli měli domácí převahu, do vyložených šancí se ale nedostali. Višňová sice hrozila jen z ojedinělých protiútoků, přesto se branky se štěstím dočkala ještě v prvním poločasu. Domácí brankář těsně před přestávkou chytil balón po centru ze standardní situace, míč mu ale poté vypadl z rukou do branky. Druhá půle byla vyrovnaná, nebezpečnější ale byly útoky hostů. Dva z nich dokázal zužitkovat Mazánek. VTJ se dostal do jediné vážnější šance, kdy v 70. minutě Stárek nastřelil tyč.

Branky: 63. a 77. Mazánek, 43. vlastní. Rozhodčí Dobrovolný, ŽK 3:1, 70 diváků. VTJ Rapid: Straka – Skrbek, Halama, Lukáč, Škoda – Šulc (69. Filinger), Martínek, Potůček, Jaroš – Žáček, Starý (46. Stárek). Višňová: Zimák – Nejedlo, Kaniok, Pařík, Chládek - Švadlenka (90. Müller), Kopecký, Labský, Coufal – Mazánek, Jakl.