Jdi na obsah Jdi na menu

Výhra na Gaservisu

3. 11. 2009

Gasservis – Višňová B 2:5 (2:3)

Prvních 15 minut byli domácí páni na hřišti. Dali gól, Smejkal nastřelil břevno a tyč a sám na brankáře běžel Švanda. Neproměněné šance ale domácí v dalším průběhu hodně mrzely. Višňová vyrovnala hru a měla štěstí v koncovce, naopak domácí nepodržel gólman, který pustil tři laciné branky. Hosté skóre otočili během 19. a 21. minuty zásluhou Doležala, po půlhodině hry přidal další gól Hofman.

Gasservis se sice snažil, před koncem poločasu stačil ještě snížit, jenže jeho hráči kazili s postupujícím časem stále více přihrávek, hlavně ve finální fázi. O osudu zápasu se rozhodlo v 64. minutě, kdy „ucouraná“ střela Brandy překvapivě skončila v domácí síti. Gasservis už poté neměl síly na zvrat a v závěru inkasoval ještě jednou.

Branky: 5. Smejkal, 40. Jakub Louda – 19. a 21. Doležal, 32. Hofman, 64. Branda, 85. Mazánek. Rozhodčí Felgr, ŽK 2:1, 20 diváků. Gasservis: Lachčina – Semerák, Fišera (46. Koblížek), Macháček, Jan Louda – Hrobský, Smejkal, M. Šolc, Hráský - Švanda, Jakub Louda. Višňová: Kremina – Nejedlo, Pařík, Branda, Švadlenka - M.. Šolta, Kopecký, Labský, Doležal (62. Pešek) - F. Šolta, Hofman (46. Mazánek).