Jdi na obsah Jdi na menu

Krajský přebor 4.kolo Liberecký deník

9. 9. 2009

Vratislavice - Višňová 1:2 (0:1)

Za domácí musel nastoupit do branky Josef Rampáček, který mohl z lajny sledovat více jak dvacetiminutový nápor svých spoluhráčů. Gól byl na spadnutí, ale to by museli Bím dvakrát z malého vápna hlavou, Dlabola a další své šance proměnit. Ve 13. minutě navíc Pokorný orazítkoval tyč a ve 20. Drbohlav ze 30 metrů označkoval břevno. Jenže přišla 30. minuta a v ní první brejk hostů. Po chybě uprostřed hřiště přišel míč za obranu a Labský běžel sám na gólmana - 0:1. Hra se vyrovnala a další šance nepřišly. Ve II. půli byla na Vratislavických vidět velká snaha o vyrovnání, jehož se zaslouženě dočkali až deset minut před koncem. To byl přesný Pokorný. Vypadalo to na dělbu bodů, když po autu se dostal k míči stoper Soukup, prošel přes dva hráče a vypálil přesně k tyči na 1:2.

Banky: 80. Pokorný - 30. Labský, 89. Soukup. Rozhodčí: Pařík, ŽK: 1:2. Diváků: 20. Vratislavice: J. Rampáček - Horáček, Lexa, Belas - Vrána, Drbohlav, Z. Rampáček, Smolák - Dlabola (75. Štěpánek), Pokorný, Bím. Višňová: Veselý - Branda, Soukup, Kepr, Šmidrkal - Havlíček, Cýrus, Mir. Jakl, Dobrovodský - Hofman, Labský (80. Martin Jakl).