Jdi na obsah Jdi na menu

Liberecký deník 4.kolo Okresního přeboru

9. 9. 2009

Višňová B – Ruprechtice B 3:2 (1:2)

Lépe začali domácí , v 8. a 10. minutě běžel Žežulka sám na branku, ani jednou však neuspěl. V 18. se po chybě stopera dostal do samostatného průniku ruprechtický Staněk a dokázal nabídnutou šanci využít. To samé se opakovalo ve 24., jen v úniku byl Koťátko. Dvoubrankové vedení drželi hosté skoro až do přestávky, těsně před ní centr Žežulky zužitkoval Jakl. To byla osmá střela Višňové v I. půli, všechny předchozí výborně chytající Holub pochytal. Po změně stran pokračovali domácí v bojovném výkonu. V 73. využil Mazánek špatný odkop brankáře a střelou z vápna vyrovnal. Za další dvě minuty si na roh Labského naběhl Žežulka a křížnou střelou do šibenice strhl vedení na stranu domácích. V závěru se hosté snažili, nakopávané balóny na Koťátka jim ale úspěch nepřinesly.

Branky: 45. Jakl, 73. Mazánek, 75. Žežulka - 18. Staněk, 24. Koťátko. Rozhodčí Házi, ŽK 3:4, 100 diváků. Višňová: Pešek – M. Šolta, Pařík, Šmidrkal, Švadlenka (46. Branda) – Kopecký, Labský, Coufal, Žežulka – Mazánek, Jakl (90. Chládek). Ruprechtice: Holub – Hřeben, Kudláček, Musil, Bernášek - Pour, Macaj, Spudich, Košek - Koťátko, Staněk (67. Oppa).