Jdi na obsah Jdi na menu
 

Příprava na jaro 2013

4. 2. 2013

 

 

Hráč Višňové vlevo

Hráč Višňové vlevo Autor: Deník/Martin Bergman

31.1.2013 13:01

Višňová - Ve fotbalové Višňové začala příprava na jarní zápasy v krajském přeboru v úterý 8. ledna. Mužstvo v lednu trénuje 3x v týdnu. V úterý a v pátek v tělocvičně, v sobotu jsou běžecké tréninky venku kombinované s herními cvičeními na vlastní malé umělé ploše.

 

„Od února pak začne série přípravných zápasů, a ta vyvrcholí generálkou týden před zahájením mistrovských bojů zápasem 1. kola krajského poháru. Soupeřem Višňové postupně budou povětšinou soupeři z krajského přeboru Doubí, Skalice, Desná. Višňová se střetne i s Frýdlantem a divizním celkem Turnova. Všechna utkání se hrají na hřištích soupeře a na umělém povrchu. Série přípravných zápasů začíná již tuto neděli. Višňová hraje od 11.30 hodin na umělce v Českém Dubu se soupeřem ze Středočeského kraje, nováčkem krajského přeboru, Sokolem Dolní Lhota," uvedl trenér Jaroslav Leibl.

Umístění mužstva po podzimní části a získaný počet bodů nepřinášejí spokojenost a nutně se klade velký důraz na náročnou a kvalitní zimní fázi přípravy. V jednání je posílení celku na jednom až dvou postech. Největší posílení mužstva však přinese návrat dlouhodobě zraněných hráčů, kterých bylo v průběhu podzimu někdy až šest najednou.

Na poslední víkend v únoru je připraveno pro hráče A i B mužstva třídenní soustředění se dvěma přípravnými zápasy.

Mužstvo se již zúčastnilo tradičního halového turnaje pořádaného Slovanem Frýdlant. V konkurenci dalších sedmi týmů z krajských soutěží skončila Jiskra na 2. místě.

Tuto sobotu 2. února se uskuteční valná hromada oddílu. Koná se od 14 hodin ve Višňové v hospodě U Žáků. Bude zde zhodnocen uplynulý rok 2012 a projednány úkoly a cíle na tento rok. Zváni jsou všichni členové a příznivci. Ve Višňové si chtějí i nadále udržet přízeň svých fanoušků, a to především dobrými výkony a výsledky všech mužstev, počínaje těmi nejmenšími, kterým je v oddíle věnována velká péče a pozornost, až po A mužstvo v krajském přeboru Libereckého kraje.

Autor: Miloslav Cihlář