Višňová vyhrála v Desné

VIŠŇOVÁ. Ilustrační foto

VIŠŇOVÁ. Ilustrační foto Autor: Deník/ Vít Černý

dnes 10:58

Višňová - Poslední přípravné utkání sehrála Višňová v Desné na vynikajícím hřišti s umělým povrchem. Pod světly se hrál zajímavý a kombinační fotbal s mnoha hezkými i proměněnými šancemi.

Desná - Višňová 1:4 (0:3)

Utkání začalo náporem domácích, ale do šance se Desná nedostala. Postupně přešla aktivita na kopačky Višňové, soupeře přehrávala úspěšnou kombinací a podařilo se také proměnit vytvořené situace. Do 30. minuty vedla Višňová 3:0 brankami Šmidrkala, Jakla a Štrbáka.

Ve II. poločase se hra vyrovnala a domácí snížili brankou Pfeifera. Dále se hrál rychlý fotbal a obě mužstva se snažila o kombinaci a střelecké zakončení. V této fázi utkání vynikli brankáři na obou stranách. Přesto se však Višňové podařila nádherná akce, kterou s přehledem zakončil Kepr ml. a uzavřel tak celkový účet zápasu. Kvalitní a slušný zápas řídil rozhodčí Řezáč.

Višňová: Veselý - Zimák, Dobrovodský, Mazánek M., Šmidrkal - Cyrus, Holub, Martinů, Mazánek - T. Štrbák, Jakl. Střídali: Soukup, Kepr ml.

V sobotu 16. března hraje Višňová od 10.30 hodin 1. kolo krajského poháru a jejím soupeřem ve výběžkovém derby bude mužstvo Hejnic, hrající na svém hřišti. Na 20. hodinu pak zvou chlapi z Višňové všechny příznivce a milovníky dobré zábavy na pořádanou taneční zábavu v kulturním domě ve Vísce.