Nová Ves - Višňová 3:5(3:3)

GOLY: Mazánek Milan 3x,Petříček Míra 1x,Jákl Martin 1x

sestava:  Kremina Jirka, Stejskal Dan, Mokrý Lukáš, Melka Patrik, Bufák Vojta, Žežulka Mára, Labský Petr, Mazánek Milan, Mazánek Tomáš, Petříček Míra, Jákl Martin,

střídající:  Zacheria Addy, Zástěra Pavel, Muller Richard, Jehlička Aleš,

Zápas jsme nezačali vůbec dobře, ještě jsme se ani nerozkoukali a už jsme v první minutě zápasu prohrávali. Nezachytili jsme totiž hned první útok soupeře, z nej následoval rohový kop který jsme hodně podcenili a soupeř nás potrestal 1:0. Byl to trochu šok ale času bylo hodně a kluci se rychle otrkali. Netrvalo dlouho a opařen byl zase soupeř. Podařilo se nám totiž odpovědět dvěma slepenými góly a dostat se do vedení 2:1. To nám ovšem dlouho nevydrželo, zase jsme se nevyvarovali těch samých chyb (neobsazování hráčů) které nás poslední dobou nejvíc trápí a soupeř znovu trestal 2:2. V prvním poločase jsme ještě přidali jeden gól, jenže  soupeř také, takže přestřelka v prvním poločase se zastavila na skóre 3:3. Ve druhé půli jsme předvedli mnohem disciplinovanější hru. Sice byla méně líbivá pro diváky, zato účelná pro nás. Soupeře se nám podařilo drže na uzdě i díky pár vynikajícím zakrokům našeho golmana a když kluci dokázali přidat ještě dva góly, zápas pro nás skončil vítězně 3:5.