Jdi na obsah Jdi na menu

Tři body zůstávají doma

Jiskra Višňová - Sokol Ruprechtice 5:2 (4:1)

STŘELCI: 4. Kolárovček Jakub (vl.), 14. Mokrý Daniel, 35. Michálek Ondřej, 39. Michálek Ondřej, 69. Michálek Ondřej 30. Stříteský Matěj, 61. Jonáš Filip

Tak po neúspěšném zápase v Turnově si Višňovský dorost spravil chuť a tři body zůstávají doma. Na úvod zápasu dostal slibnou příležitost Mokrý ,když byl 5 metrů za velkým vápnem z faulován Ruprechtickým Součkem ,k trestnému kopu se postavil Zita a od trefené zdi se míč odrazil do brány ke stavu 1:0. Druhý gól přišel deset minut poté ,když Michálek utekl po levé straně a připravil gól Mokrému do prázdné brány. Třetí gól přidal hráč hostů Střítelský ,když po neúspešně odkopnutém balónu se dostal k míči a trefil se k levé tyči. Hned na to odpověděl Michálek ,když přeloboval golmana. Další gól se vyvinul po dobré akci ,když utekl Mokrý po levé straně a nahrál nádherně Michálkovi ,který lehce uklidil k levé tyči. Druhý poločas už nebyl ,tak vydatný na góly. Trefil se v 60.minutě Filip ,když se k němu odrazil míč ze standartní situace. V 69. minutě dovršil svůj hattrick Michálek ,když utekl po křídle a nedal golmanovi šanci a zvýšil na konečných 5:2.

Rozhovor se stoperskou dvojicí Patrikem Vnoučkem a Filipem Markem:

Patrik Vnouček

Zápas jste dokázali dotáhnout do úspešného konce výsledkem 5:2.  Jak by si zhodnotil zápas proti Ruprechticím?

Zápas proti Ruprechticím sme zvládli celkem dobře. První poločas sme byli rozhodně lepším týmem a šance které jsme si vytvořili jsme proměnili a zaslouženě jsme byli ve vedení. Druhý poločas hrál spíše soupeř ,ale moc šancí si nevytvořili.

Po přestupu z Frýdlantu do Habartic si se ocitl v našem dorostu ,jak si pochvaluješ dosavadní spolupráci ,jak tě přijala kabina a jak hodnotíš trénera?

Ve Višňové v dorostu sem velice spokojen. Kabina mě přijala dobře, jelikož s klukama se z nám od dob přípravky ,ale to sme bývali soupeři. S trenérem si myslím že vycházím dobře a zbytek kabiny taky.

Momentálně jste na sedmém místě ,jaké jsou vaše ambice?

Naše ambice jsou jasné. Chceme skončit v horní části tabulky a se silnými týmy zahrát vyrovnané zápasy.

Jak si pochvalujete spolupráci s Filipem Markem a celou obranou?

Naše obrana nepatří mezi nejlepší v soutěži. Určitě máme hodně co zlepšovat ale s Filipem Markem se mi hraje dobře. Vždy si drží svého hráče a v zápase si odehraje to svoje. Zbytek obrany to samé. Nejdůležitější je aby sme dělali co nejméně chyb v zadu

Příští zápas zajíždíte do Mšena ,které je na čtvrtém místě. S jakým cílem jdete do zápasu?

Mšeno bude rozhodně těžký soupeř. Od minulého zápasu jim máme co vracet tak se pokusíme porvat o 3 body.

Filip Marek

Zápas skončil 5:2 ,je to výsledek podle vašeho očekávání?

Očekával jsem ,že to dopadne jako na podzim, což se nakonec podařilo a s výsledkem jsem spokojený.

Druhý poločas jste nebyli už tolik aktivní ,v čem byla chyba?

Po dobrém prvním poločase jsme si mysleli ,že to tak bude pokračovat ,ale opak byl pravdou. Přestali jsme hrát a soupeř si vytvořil šance naštěstí se jim podařilo jen jednou skórovat

V druhé půlce podzimu přišel z Frýdlantu Patrik Vnouček a tvoříte s ním stoperskou dvojici ,jak se ti s ním spolupracuje?

Spolupracuje se mi s ním velmi dobře, snažíme se udělat maximum proto ,abychom nedostávali tolik gólů ,jenže nikdy to prostě nestačí.

Další zápas zajíždíte do Mšena ,máš tip na výsledek? Jaké jsou vaše šance uspět?

Mšeno je silný soupeř. Na podzim nám zápas prohrál špatný začátek ,jinak jsme s nimi drželi krok. Myslím si že to bude vyrovnaný zápas.