Cvikov - Višňová 2:2 (0:1)

gol: 2x Jakl M.

žk:Mazánek M.

čk: Stejskal D.

Cvikov....., obávaný soupeř hlavně kvůli svým věčně nespokojeným a nesportovním fanouškům. Nicméně začátek zápasu nám vyšel celkem dobře. Snažili jsme se už od začátku hrát svůj fotbal a nenechat soupeře začít hrát ten jeho. Postupem času jsme si získavali herní převahu kterou jsme po dvaceti minutách korunovali individuální akcí a gólem M. Jákla. Věděli jsme, že není nic vyhráno a tak jsme kluky nabádali aby ani o trochu nepolevovali a přidali ještě do poločasu alespoň jednu branku. To se nám buhužel nepodařilo a tak poločas skončil za stavu 0:1. Do druhého poločasu jsme nastoupily s jednou změnou v sestavě a s odhodláním dotáhnout tenhle zápas do vítězného konce. Bohužel náš plán dostal asi po deseti minutách první trhlinu, a to když po nedorozumnění naší obrany s brankářem soupeř vyrovnal. Kluci se ale nevzdávali a nechtěli darovat soupeři ani jediný bod. Začali jsme zase tvořit hru a dostávali jsme se i do dobrých šancí. Podařilo se nám ale jen jednu z nich využít ve vedoucí gól, kdy po krásné přihrávce M. Mazánka přes celé pokutové území skóroval do prázdné branky podruhé v zápase M. Jákl. Soupeř se ale také nevzdal vidiny dobrého výsledku a hnán svými fanoušky se dral do útoku. Rázem se z toho stal až příliš vyhecovaný fotbal přelévající se ze strany na stranu doplněný spoustou nebezpečných a nešetrných zákroků. Což mělo za následek, že rozhočí, na kterého celý zápas fanoušci jen řvali a nadávali mu, asi pět minut před koncem zápasu svou situaci nezvadl a odpískal proti nám vymyšlenou penaltu kterou soupeř se štěstím proměnil. Vymstilo se nám tak, že jsme ze svých šancí nevytěžili víc branek. Ještě jsme to ale nevzdávali a do poslední vteřiny se tlačili před branku soupeře. Avšak namísto toho abychom z toho vytěžili vítězný gól, vykoledovali jsme si úplně zbytečnou červenou kartu. Nakonec jsme byli rádi, že tenhle zápas končí...!