Jdi na obsah Jdi na menu

Další tři body bez obdržené branky... HLAVICE - VIŠŇOVÁ

V pátém kole jsme zavítali na hřiště Hlavice. Měl to být konečně soupeř, který by nás pořádně prověřil.Obrazek A skutečně všechno tomu již před samotným začátkem zápasu nasvědčovalo. Domácí vyběhli na hřiště plní elánu a sebevědomí. Vypadalo to, jakoby se nás snažili zastrašit a vyvézt z rovnováhy. Naštěstí takřka hned po úvodním hvizdu začalo být znát, že i tady se dá vyhrát. Hra byla v úvodu velmi vyrovnaná a přinesla několik šancí na obou stranách.Po patnácti minutách, ve kterých jsme se se soupeřem spíše poznávali, jsme dostali výhodu přímého trestného kopu asi z pětadvaceti metrů. Míč si postavil Milan Mazánek a ze ve své oblíbené činnosti se nemýlil 0:1Obrazek. Soupeř se ale na rozdíl od hráčů Mimoně po prvním gólu nepoložil a snažil se dál hrát svou hru, měl i nějaké šance na vyrovnání ale trestuhodně je zahodil. A jak se říká nedáš, dostaneš. Nám se opět vydařil brejk zakončený Márou Žežulkou a vedli jsme 2:0. Soupeř ale pořád nevzdával šanci na dobrý výsledek, a dál si vytvářel gólové šance. K jeho smůle ale s každou z nich naložil jako s těmi předešlými. A tak jsme zase udeřili až mi a to do poločasu ještě dvakrát. Po poločase byl tedy výsledek 0:4 v náš prospěch. Do druhého poločasu jsme nastoupili zodpovědně a vědomi si toho, že máme nahráno jsme trpělivě čekali na chyby soupeře. Soupeř se po pořádné ,,sprše" kterou dostal od svého trenéra v kabině, snažil hned od úvodu druhého poločasu hrát víc dopředu a zlepšil svou obranou fázi při našich brejcích. Jeho útoky však byly často bezzubé a nebo končily daleko za naši brankou. Naopak nám se opět podařil jeden rychlý kontr po kterém jsme zvýšili své vedení na konečných 0:5. Nutno dodat že naši kluci, vědomi si toho že za sebou v bráně mají hráče z pole protože náš brankář je stale zraněn, hráli zodpovědně zezadu a trpělivě čekali na své šance, které narozdíl od soupeře dokázali chladnokrevně potrestat. Všichni hráči za předvedený týmový výkon zaslouží pochvalu.......a to nejen od svých trenérů!!

HLAVICE - VIŠŇOVÁ     0:5

Obrazek

SESTAVA:     Stejskal Daniel, Melka Petr, Mokrý Lukáš, Ramzer Jan, Šolta Marek, Bufák Vojtěch, Mazánek Milan, Labský Petr, Mazánek Tomáš, Žežulka Marek, Jákl Martin      střídající: Jehlička Aleš, Zacheria Addy, Zástěra Pavel

žluté karty:  Mokrý Lukáš

GÓLY:      Mazánek Milan 2, Žežulka Marek 2, Bufák Vojtěch 1