Jdi na obsah Jdi na menu

Mimoňské války1 aneb Dorost doma deklasoval nedisciplinovanou Mimoň

Ve čtvrtém kole 1.A třídy jsme na svém hřišti přivítali soupeře z Mimoně. Soupeř nám zápas tak trochu usnadnil ještě před samotným začátkem, když dorazil jen s deseti hráči. Naše mužstvo bylo oslabeno jen o našeho brankáře, který se minulý týden zranil a bude nám chybět nejspíš do konce podzimní části sezóny. Změna se pak projevila v sestavě, kdy jsme do brány postavili jednoho z útočníků, který už má zkušenosti s chytáním. Zápas začal poklidným tempem, hráči se na hřišti hledali a chvilku si zvykali na trošku netradiční posty, díky již zmiňované změně brankáře. Nicméně zanedlouho se nám vydařil jeden z prvních útoků na branku soupeře a velmi brzy jsme šli do vedení 1:0. Soupeř byl jako opařený, než stačil na první branku zareagovat, už lovil míč ze sítě podruhé 2:0. Hra soupeře se pomalu ale jistě začala rozpadat, hráči Mimoně se přestávali soustředil na hru, začali se starat víc o diváky než aby se snažili s výsledkem něco udělat a tak se stalo to, že konečný stav prvního poločasu byl 7:0. Do druhého poločasu jsme trošku přeházeli sestavu a dali šanci některým mladším hráčům, kteří se odměnili bojovností a snahou se prosadit.Nutno dodat, druhý poločas jako by jsme hráli skoro bez soupeře. Hráče Mimoně fotbal vyloženě přestal bavit, začali tvořit debatující kroužky na útočné polovině třeba až pěti hráču ve chvílích, kdy se na jejich dva obránce valilo pět našich hráčů. A tak se stalo to, že jsme přidávali jeden gól za druhým a skore narůstalo a narůstalo až se zastavilo na děsivých 17:0. Zápas tak skončil jasnou výhrou našich kluků i když soupeř nás vůbec neprověřil a po pravdě od nějaké 25 minuty byl zralý na "ručník"...

SESTAVA:Jákl Martin, Melka Petr, Melka Patrik, Šolta Marek, Ramzer Jan, Mazánek Tomáš, Labský Petr, Mazánek Milan, Linka Jakub, Stejskal Daniel, Žežulka Marek,

střídající: Mokrý Lukáš, Zacheria Addy, Jehlička Aleš, Zástěra Pavel-brankář

góly:  Žežulka Marek 5,  Jákl Martin 3, Mazánek Milan 2, Labský Petr 2, Jehlička Aleš 1, Šolta Marek 1, Stejska Daniel 2, Melka Patrik 1

VIŠŇOVÁ - MIMOŇ                17:0