VIŠŇOVÁ  -  HRÁDEK n N.        5  :  1

sestava: Kremina Jiří, Stejskal Daniel, Mokrý Lukáš, Bufák Vojta, Ramzer Jan, Žežulka Marek, Mazánek Milan, Mazánek Tomáš, Labský Petr, Jákl Martin, Petříček Míra

třídající: Jahlička Aleš, Zacheria Addy, Muller Ríša, Zástěra Pavel

góly: Petříček Míra 1, Jákl Martin 2, Žežulka Marek 1, Zacheria Addy 1

Jak už sestava napovídá, ke konci sezózy se nam nevyhýbají zranění a v tomhle zápase jsme nastoupili s takřka celou improvizovanou obranou. Dostali šanci mladší kluci ti starší jim dnes opravdu pomohli zápas zvládnout a myslim si že i užít. Začátek byl opatrnější z obou stran. Vzhledek k úplně promáčenému terému to bylo celkem i rozumné. Nicméně právě i díky tomuto terénu zápas nebyl chudý na šance. Měli jsme jich hned po tom oťukávacím úvodu několik, bohužel jsme je neproměněli a soupeř nás z podařeného brejku na dva doteky potrestal 0:1. Kluci ale nepropadli panice, času bylo dost a šancí taky. Z jedné takové se nám brzy podařilo vyrovnat když dostalo prostor mládí a Míra Petříček si připsal svůj další zásah 1:1 tak skončil poločas. Do druhé půle kluci nastoupili s odhodláním vyhrát a šli si za svým. Brzy se nám podařilo dostat do vedení 2:1 a soupeř už nezachytil krok. Byli jsme rychlejší a naše přihrávky přesnější. Netrvalo dlouho a byl tu další gól 3:1 a to už soupeř odpadl. Kluci pak Ještě přidali další dva góly a zápas vyhráli s přehledem.