Jdi na obsah Jdi na menu

Derby s Frýdlantem jsme vyhráli 3:0

Višňová - Frýdlant 3:0 (1:0)

góly: Stejskal D.,Jakl M. ,Žežulka M.

Frýdlant, náš nejbližší pronásledovatel! Zápas ze kterého jsem já osobně jako trenér měl největší strach, a také zápas o kterém by se dalo s nadsázkou říct že jeden tým hrál kombinační fotbal a druhý dával góly. Bylo to hodně vyhecované utkání prního s druhým ve kterém se navíc všichni hráči dobře znají a mimo fotbal spolu kamarádí, takže o motivaci nebyla nouze. Jak už bylo řečeno, Frýdlant se znažil hned od začátku hru zrychlovat a dostupoval naše hráče. Hralo se převážně od vápnu k vápnu avšak soupeř nás válcoval procentu držení míče na svých kopačkách. Všechno se začalo měnit po půlhodině hry kdy se nám parádně vydařil brejk a šli jsme zásluhou M. Jákla do vedení 1:0. To se nám podařilo udržet až do poločasu a získali jsme tím psychickou výhodu. Druhý poločas začínal podobně jako ten první, Frýdlant se za každou cenu snažil vyrovnat a nám stačilo být trpělivý a čekat na ten správný protiútok. Ten se vydařil po dvaceti minutách kdy se prosadil D. Stejskal a nám se podařilo soupeři odskočit na rozdíl dvou branek 2:0. Soupeř, který věděl že už nemá co ztratit vrhnul všechnu sílu do útoku a pro nás začala otevírat vrátka k rychlým protiútokům. Podařilo se mám ještě jeden z nich zakončit gólově kdy se ryhlým únikem prosadil M. Žežulka. Zápas tak skončil 3:0 v náš prospěch.