sestava: Kremina Jiří 1 , Melka Petr 4, Ramzer Jan 14, Šolta Marek 6, Melka Patrik 11, Mazánek Milan 13, Mazánek Tomáš 7, Muller Richard 10, Labský Petr 9, Žežulka Marek 8, Jákl Martin 15,

střídaní: Jehlička Aleš 16, Zástěra Pavel 2, Kopecký Roland 3,

GOL: Labský P.(penalta)Jákl Martin ,Žežulka Marek,Mazánek Tomáš

Obrazek

No, dalo by se říct že předvedený víkon byl sice lepší než v minulém kole ale pořád to není zdaleka to, co jsou naši kluci schopni hrát. Už od začátku jsme dělali zase pořád ty samé chyby ve hře dozadu, tím ovšem nechci vůbec říct že by v tom měli prsty jen naši obránci! Měli jsme sice zase herní převahu ale to nám je poslední dobou spíš na škodu.( Když si vzpomenete na první zápas kdy nás tady na našem ,,stadionu" herně přehrával Frýdlant a odjel odtud s třígólovým přídělem. Tak od tohoto zápasu máme skoro vždy herně navrch ale chybí nám nasazení,rozvaha když jsme ve vedení a hlavně srdce!!! ) Nicméně poločas jsme zvládli a díky nařízené a Lábusem proměněné penaltě vedli 1:0. A i když se klukům podařilo ve druhém poločase celkem brzy zvýšit zásluhou střeli Jálla(Martina) na 2:0 (což se nám mimochodem podařilo i min. týden v Mimoni) bylo to i s velkou pomocí poté už odevzdaného soupeře, že jsme zápas zvládli a přidali ještě dva góly, které rozhodli o výsledku.