Dorost lehce klopýtl ve Valtínově s Jabloném

Jabloné - Višňová 4:4

sestava: Kremina Jiří(1), Labský Petr(9), Mokrý Lukáš(5), Ramzer Jan(14), Mazánek Tomáš(7), Žežulka Marek(8), Mazánek Milan(13), Linka Jakub(2), Bufák Vojta(12), Jákl Martin(15), Stejskal Dan(10),

střídající: Zecheria Addy(3), Jehlička Aleš(16), Zástěra Pavel(11),

Jak už sama sestava napovídá, tak trochu se nám před posledním naším letošním zápasem rozpadla obrana. Museli jsme improvizovat a v tom jsme zaspali mi trenéři. Vsadili jsme na zkušenost některých našich hráčů a tehle zápas právě jim hned od začátku vůbec nevycházel. Než jsme se nadáli, prochrávali jsme o dvě branky. Udělali se proto další změny v sestavě tentokrát jen ve hře-za pochodu. V začátcích to však žádné ovoce nepřineslo, ba naopak.Byl z toho třetí gól v naší síti. Pak se naši hráči začali teprve probouzet a začali zase hrát fotbal. Ne že by jsme do této chvíle neměli žádné šance, bylo jich dost jenže střelci zřejmě nechali své střelecké štěstí někde napůl cesty do Valtínova. Teď se ale začala zlepšovat i naše hra, drželi jsme balón a začali se pořádně nabízet pro přihrávky. I naše hra v defenzivní činnosti se zlepšila-zpřehlednila a zjednodušila. Pomohlo nám to těsně před poločasem ke snížení na 1:3 když se konečně někdo trefil a byl to Mára Žežulka. V kabině bylo o poločase trochu dusno a své ovoce to jako obvykle přineslo. Kluci začali zase hrát a bylo z nich poprve cítit že chtějí vyhrát, že jim nikdo zadarmo brát body nebude. Konečně se jim také občas zadařilo i střelecky a byli z toho dva góly v sítí soupeře když se trefil zase Mára(Tygr)Žežulka a Vojta(Bufy)Bufák. Pak ale přišla ještě jedna hrubka(ruka) v obraně a byla z toho proměněná penalta soupeře.Už zase jsme prohrávali.Kluci v sobě ještě ale našli dost sil a opět po sérii neproměněných šancí jednu z nich proměnili, tentokrát Martin(Jall)Jákl a bylo to 4:4. V posledních vteřinách mohl tenhle zápas ještě vyhrát Bufy a bohužel překopl.

Tahže shrnutí téhle části sezóny je:   první a poslední zápas podceněný a zbytek vítězný...a první místo!!!