Jdi na obsah Jdi na menu

Dorost se osamostatnil na prvním místě tabulky 1.A třídy

Višňová Stráž n.N. 2: 1

Konečně pořádný test našich borců s kvalitním soupeřem. Zápas se pro nás z prvu nevyvíjel příliš dobře. Hra byla zezačátku oboustraně vyrovnaná avšak soupeř měl přeci jen o maličko více ze hry. Jeho útoky byli nebezpečnější než ty naše a jeho defenzivní činnost tu naši taky tak trošku předčila. Nějak se nám nedařilo vymyslet nic nebezpečného. Náš výkon v prvním poločase korunovala hrubka našeho uzdraveného brankáře, kterému vypadl dlouhý balón centrovaný z půlky hřiště a zapadl do osamocené branky. První poločas tedy 0:1 v náš neprospěch. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem nedat body zadarmo a přinejlepším je nedat vůbec. Kluci začali zase hrát svůj fotbal,který v nich je (nutno dodat, že až po tom co jim to otec dvou našich hřáčů rázně vysvětlil...). Naše útoky byli čím dál nebezpečnější a docela se nám začalo dařit eliminovat protiútoky soupeře. Odměnou nám byla vyrovnávací branka z hlavy D. Stejskala,po parádně kopnutém přímém kopu M. Mazánka 1:1. Po vyrovnání jsme ucítili šanci vyhrát i tenhle domácí zápas a kluci šli tvrdě za vítěztvím. Náš tlak narůstal a soupeřovy snahy o brejky už začínaly být pouze ojedinělé. Bylo to jen otázkou času a štěstí,kdy se nám podaří vstřelit vedoucí a vítězný gól. A podařilo se, po sérii střel a závaru před soupeřovou brankou se k odraženému míči dostal M. Žežulka a svým ,béčkem´(levou nohou) se nemýlil 2:1. Do konce zápasu zbývalo asi deset minut a kluci už si zkušeně došli pro tři body a další vítězství...!   Krásný a napínavý zápas!

SESTAVA:   Kremina Jiří, Melka Petr, Šolta Marek, Ramzer Jan, Melka Patrik, Mazánek Tomáš, Labský Petr, Mazánek Milan, Bufák Vojtěch, Žežulka Marek, Jákl Martin.

STŘÍDAJÍCÍ:   Stejskal Daniel, Mokrý Lukáš, Linka Jakub, Zecheria Denys, Jehlička Aleš, Zástěra Pavel