Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozpis utkání jaro 2009 dorost

14. kolo 28.03.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B1401 N. Ves (LI) Hlavice 29.03. 14:30 NE UMT Hrádek
C2B1402 Mimoň Dubá 28.03. 10:00 SO UMT
C2B1403 Vratislavice Chrastava 28.03. 10:00 SO
C2B1404 Cvikov Stráž n.N. 28.03. 10:00 SO
C2B1405 Frýdlant Hrádek 28.03. 10:00 SO č.2 (písek)
C2B1407 Jablonné Doksy . . 00:00 V.Valtínov
15. kolo 04.04.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B1501 Jablonné N. Ves (LI) 04.04. 10:00 SO V.Valtínov
C2B1503 Višňová Frýdlant 04.04. 10:00 SO
C2B1504 Hrádek Cvikov 04.04. 10:00 SO UMT
C2B1505 Stráž n.N. Vratislavice 04.04. 10:00 SO
C2B1506 Chrastava Mimoň 05.04. 10:00 NE
C2B1507 Dubá Hlavice 04.04. 10:00 SO
16. kolo 11.04.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B1601 N. Ves (LI) Dubá 11.04. 10:00 SO
C2B1602 Hlavice Chrastava 11.04. 11:00 SO
C2B1603 Mimoň Stráž n.N. 11.04. 10:00 SO UMT
C2B1604 Vratislavice Hrádek 11.04. 10:00 SO
C2B1605 Cvikov Višňová 11.04. 10:00 SO
C2B1606 Frýdlant Doksy 11.04. 10:00 SO
17. kolo 18.04.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B1702 Jablonné Frýdlant 18.04. 10:00 SO V.Valtínov
C2B1703 Doksy Cvikov 19.04. 10:00 NE
C2B1704 Višňová Vratislavice 18.04. 10:00 SO
C2B1705 Hrádek Mimoň 18.04. 10:00 SO UMT
C2B1706 Stráž n.N. Hlavice 18.04. 10:00 SO
C2B1707 Chrastava Dubá 19.04. 10:00 NE
18. kolo 25.04.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B1801 N. Ves (LI) Chrastava 25.04. 10:00 SO
C2B1802 Dubá Stráž n.N. 25.04. 10:00 SO
C2B1803 Hlavice Hrádek 25.04. 11:00 SO
C2B1804 Mimoň Višňová 25.04. 10:00 SO UMT
C2B1805 Vratislavice Doksy 25.04. 10:00 SO
C2B1806 Cvikov Jablonné 25.04. 10:00 SO
19. kolo 02.05.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B1901 Frýdlant N. Ves (LI) 02.05. 10:00 SO
C2B1903 Jablonné Vratislavice 02.05. 10:00 SO V.Valtínov
C2B1904 Doksy Mimoň 03.05. 10:00 NE
C2B1905 Višňová Hlavice 02.05. 10:00 SO
C2B1906 Hrádek Dubá 02.05. 10:00 SO UMT
C2B1907 Stráž n.N. Chrastava 02.05. 10:00 SO
20. kolo 09.05.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B2001 N. Ves (LI) Stráž n.N. 09.05. 10:00 SO
C2B2002 Chrastava Hrádek 10.05. 10:00 NE
C2B2003 Dubá Višňová 09.05. 10:00 SO
C2B2004 Hlavice Doksy 09.05. 11:00 SO
C2B2005 Mimoň Jablonné 09.05. 10:00 SO UMT
C2B2007 Cvikov Frýdlant 09.05. 10:00 SO
21. kolo 16.05.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B2101 Cvikov N. Ves (LI) 16.05. 10:00 SO
C2B2102 Frýdlant Vratislavice 17.05. 10:00 NE
C2B2104 Jablonné Hlavice 16.05. 10:00 SO V.Valtínov
C2B2105 Doksy Dubá 17.05. 10:00 NE
C2B2106 Višňová Chrastava 16.05. 10:00 SO
C2B2107 Hrádek Stráž n.N. 16.05. 10:00 SO UMT
22. kolo 23.05.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B2201 N. Ves (LI) Hrádek 23.05. 10:00 SO
C2B2202 Stráž n.N. Višňová 23.05. 10:00 SO
C2B2203 Chrastava Doksy 24.05. 10:00 NE
C2B2204 Dubá Jablonné 23.05. 10:00 SO
C2B2206 Mimoň Frýdlant 23.05. 10:00 SO UMT
C2B2207 Vratislavice Cvikov 23.05. 10:00 SO
23. kolo 30.05.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B2301 Vratislavice N. Ves (LI) 30.05. 10:00 SO
C2B2302 Cvikov Mimoň 30.05. 10:00 SO
C2B2303 Frýdlant Hlavice 31.05. 10:00 NE
C2B2305 Jablonné Chrastava 30.05. 10:00 SO V.Valtínov
C2B2306 Doksy Stráž n.N. 31.05. 10:00 NE
C2B2307 Višňová Hrádek 30.05. 10:00 SO
24. kolo 06.06.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B2401 N. Ves (LI) Višňová 06.06. 10:00 SO
C2B2402 Hrádek Doksy 06.06. 10:00 SO UMT
C2B2403 Stráž n.N. Jablonné 06.06. 10:00 SO
C2B2405 Dubá Frýdlant 06.06. 10:00 SO
C2B2406 Hlavice Cvikov 06.06. 11:00 SO
C2B2407 Mimoň Vratislavice 06.06. 10:00 SO UMT
25. kolo 13.06.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B2501 Mimoň N. Ves (LI) 13.06. 10:00 SO UMT
C2B2502 Vratislavice Hlavice 13.06. 10:00 SO
C2B2503 Cvikov Dubá 13.06. 10:00 SO
C2B2504 Frýdlant Chrastava 13.06. 10:00 SO
C2B2506 Jablonné Hrádek 13.06. 10:00 SO V.Valtínov
C2B2507 Doksy Višňová 14.06. 10:00 NE

26. kolo 20.06.2009
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2B2601 N. Ves (LI) Doksy 20.06. 10:00 SO
C2B2602 Višňová Jablonné 20.06. 10:00 SO
C2B2604 Stráž n.N. Frýdlant 20.06. 10:00 SO
C2B2605 Chrastava Cvikov 21.06. 10:00 NE
C2B2606 Dubá Vratislavice 20.06. 10:00 SO
C2B2607 Hlavice Mimoň 20.06. 11:00 SO

 
 

Poslední fotografie



Kalendář

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

Počasí Višňová (okres Liberec) - Slunečno.cz


Statistiky

Online: 2
Celkem: 215138
Měsíc: 4388
Den: 235