Jdi na obsah Jdi na menu

Sedmigólóvý příděl pro Dubou!

VIŠŇOVÁ   -   DUBÁ          7 : 0

Višňová - Dubá .... zase jeden ze zápasů, který nikterak nenadchnul fanoušky ani samotné hráče. Zápas začal docela poklidným tempem. Jak už to tak bývá, soupeři se nejdřív rozehrávali a navzájem tak trošku oťukávali. Jenže tohle oťukávání vydrželo asi pět minut od začátku hry. Po pěti minutách se nám vydařil hned jeden z prvních útoků a bylo to 1:0. Soupeř se po obdržené brance ještě ani nestačil rozkoukat a po našem dalším rychlém útoku už lovil míč ze sítě podruhé 2:0. Naneštěstí pro fotbal se soupeř začal chovat podobně jako před čtrnácti dny Mimoň. Namísto toho aby se snažil s výsledkem ještě něco udělat, pomalu přestával hrát fotbal a soustředil se spíše na nespokojené fanoušky a ze střídačky soupeře opět padala sprostá slova směrek k rozhodčímu, no prostě fotbal se už hrál zas jen na jednu bránu.No a proto se není čemu divit, když se konečné skóre zápasu zastavilo na 7:0. Trenér hostí mi dokonce po zápase řekl, že pravděpodobně své svěřence ze soutěže odhlásí i za cenu toho, že klub zaplatí pokutu...Takže celkový dojem ze zápasu je, že jsme si docela dobře zatrénovali s rozpadajícím se soupeřem.

SESTAVA:     Stejskal Daniel, Melka Petr, Mokrý Lukáš, Ramzer Jan, Šolta Marek, Bufák Vojtěch, Mazánek Milan, Labský Petr, Mazánek Tomáš, Jákl Martin, Žežulka Marek,     STŘÍDAJÍCÍ:     Jehlička Aleš, Zástěra Pavel,

GÓLY:     Bufák Vojtěch 2, Jákl Martin 1, Mazánek Milan 1, Žežulka Marek 1, Mazánek Tomáš 1, Labský Petr 1