Jdi na obsah Jdi na menu

Výhra na zimním turnaji v Hrádku nad Nisou

Hrádek n N. ,,B" - Višňová 2:4

Při naší první učasti na zimním turnaji v Hrádku nad Nisou jsme se předvedli po minimální přípravě v dobrém světle a proti domácímu týmu se nám podařilo vyhrát.

Prvních 15minut jsme nepustili soupeře do hry a vytvořili jsme si tlak z něhož pramenili velké šance,bohužel jsme je nedokázali proměnit.To ovšem nahrávalo soupeři,který dokonale zná povrch domácího umělého trávníku a rychlími brejky se nažil kontrovat.Byl to zajímavý zápas v pojetí útočení na obě strany a prvního gólu se dočkali divaci v naší brance když po pravé straně utekl domácí kanonýr a střelou ke vzdálené tyči nedal našemu brankáři šanci.Po rozehrávce naši kluci předvedli jakou mají sílu a překrásnou akcí okamžitě vyrovnali.Jmenovitě dorážel do odkryté brány Dan Stejskal,po akci kterou vymyslel kolmicí Petr Labský na Marka Žežulku.Po té se hra trochu urovnala a nabízela klidnější pasáž hry,ale v závěru bylo rušno před oběma brankama,bohužel šanci proměnili pouze domácí a to střelou z velkého vápna kdy domácí záložník prostřelil vše co mu bylo v cestě a míč skončil za zády brankáře.

O poločase při bojové poradě došlo k taktickým pokynům od trenérů,ale hráči měli i dost sebevědomí na to aby zvrátili utkání.To se jim začalo dařit už při prvních minutách druhé části hry,když při rohovém kopu si na centr naběhl Milan Mazánek a poslal hlavou kulatý nesmysl do šibenice.Obrat na sebe dlouho nečekal a druhou branku opět přichystal Milan Mazánek a poslal nás do vedení 3:2 a aby toho nebylo málo dokonal druhou půli dobře hrající Milan hetrick.Naši měli ještě několik příležitostí a obvzlášť když střelu Aleše Jedličky vyrazil brankář pouze na kopačky Lukáše Mokrýho ten z malého vápna nastřelil pouze břevno břevno a následný závar domácí zažehnali.Ke konci už naši hráli trochu na údržbu výsledku,ale přesto naši kluci nechali soupeře dostat se do šance stopku však vystavil náš brankář a konečný stav vydržel až do posledního hvizdu rozhodčího.

Zvláštní poděkování patří Honzovi Ramzerovi,který se postaral o to abychom mohli na turnaji hrát a to úhradou požadovaného startovného.Díky.