1.zápas v 1.A třídě Višńová vs. Cvikov 2:2

Višňová  - Cvikov
výsledek 2:2 (1:0) branky: Mazánek Milan 2
sestava: Kremina Jiří, Melka Petr, Melka Patrik, Mokrý  Lukáš, Mazánek Tomáš, Labský Petr, Mazánek Milan, Linke Jakub, Zacharia Addy, Jákl Martin, Baraba Jan, střídajicí: Jehlička Aleš, Zástěra Pavel

Byl to náš 1. zápas v 1A třídě dorostu, což bylo vidět v nervozitě našich hráčů.Zápas jsme celkem dobře začali a asi po půl hodině jsme se dostali do vedení 1:0 které jsme udrželi až do konce prvního poločasu.Bohužel si naši kluci zřejmě mysleli že zápas už je vyhraný a přišel krutý trest.Zhruba po čtvrt hodině druhého poločasu přišla chyba v defenzivě kterou soupeř potrestal vyrovnávacím gólem.Naše hra byla po obdrženém gólu rozhádaná a nervózní, postrádala disciplínu a řád.Soupeř byl rázem na koni a přišel pro nás druhý trest.Cvikov se z přímého kopu ujel vedení 2:1 asi čtvrt hodinky před koncem zápasu.Naši kluci jakoby ztratili chuť.Předváděná hra pak měla s fotbalem jen málo společného.Naštěstí se v poslední minutě zápasu dopustil soupeř faulu na hranice svého pokutového území a náš střelec prvního zápasu se z přímého kopu nemýlil a střelou do šibenice dal zápasu konečnou podobu 2:2.
Nutno podotknout že naše sestava byla oslabena o některé klíčové hráče.
Celkový dojem ze zápasu: výsledek slušný avšak předvedená hra zas až tak moc nepřesvědčila o týmové spolupráci.