Jdi na obsah Jdi na menu

3 body z Vratislavic a výsledek 7:0

Vratislavice-Višňová 0:7

Višňovští hráči do zápasu vstoupili sebevědomě a od začátku se prosazovali a diktovali tempo.Bylo otázkou času kdy se podaří překonat obranu a brankáře domácích.Při převaze v poli však nedocházelo k vyloženým šancím a proto už někteří diváci tipovali poločasovou nulu.Jenže pak přišla smrtící Višňovácká  třígólovka a prakticky bylo po zápase.Ve 24 minutě se prosadil Dan Stejskal v 31 se parádně opřel do balonu Petr,, Lábus,,Labský a vymetl pravý horní roh branky domácích a když nakročil v 35minutě Jall mladší k sólu a proměnil tak hrstka fanoušků provolávala že chce vidět bůra na světelné tabuly.V 41minutě lišáckým lobem skóroval opět Lábus a když se po krásné narážečce ve vápně prosadil Milda Mazánků byl konečný stav poločasu 5:0 a fanoušci byli spokojeni s bůrem.Druhý poločas skončil tak jak začal ve 48 minutě zavezl po pravé lajně míč Mára Žežulků,obtočil se kolem dvou stoperů a přihrál ,,Mazanovi,, který nedal novému brankáři domácích šanci.Poté už si kluci začali ze zápasu dělat legraci a upustili od tempa,čehož chtěl soupeř využít alespoň k čestnému úspěchu v podobě vstřelené branky.To se po krásném sólu kapitána Vratislavic napříč naší obranou nepovedlo,i když překonal ,,George,, Kreminu v bráně,nastřelil pouze do tyče.Nato zareagovali naši trenéři hned dvojím střídáním a přeskupením řad a přineslo to další ovoce v podobě vstřelené branky.V 60minutě se zpoza šestnáctky opřel do balonu opět Mazan a přízemní střela skončila za tyčí branky domácích.Naši opět útočili a dostávali se do šancí,které už skončili  nevyužité.Nicméně tým předvedl opravdu skvělí výkon a i když se říká že hrajete co vám soupeř dovolí tak dneska byl jen jeden tým na hřišti.Neusněme na vavřínech určitě přijdou složitější zápasy s lepšími mančafty a ty nás teprve prověří.

PS.:Příště bude děkovačka pro diváky!!!