Jdi na obsah Jdi na menu

Doma dorostu stačil poločas na vítězství

Višňová - Vratislavice 4:0 (4:0)

branky: Buffak,Mazánek M.,Labský,Jákl

Dneska se poměrně dlouho čekalo na rozhodčího,který stejně nepřijel a tak píštalku musel do úst vložit místní dobrovolník pan Mokrý.

Utkání začalo jako tradičně z naší strany náporem,který v desáté minutě vyústil v úvodní branku Bufi,nutno podotknout že gólu přrdcházel samostatný únik Martina Jákla,který trestuhodně šanci zahodil,míč po závaru doputoval ke střelci který z hranice vápna trefil odkrytou svatini soupeře.Další gól padl po krásné akci ze strany hřiště,kde Jál zapracoval a předložil přihrávku na střed velkého vápna kde byl Milan Mazánek a technickou mazáckou střelou k levé tyči nedal brankáři ani čuchnout.Hra se odehrávalapřevážně na straně hostů,kteří se nedokázali prosadit a ohrozit Kremču v naší kase.Po hlušší pasáži utkání se ke konci poločasu podařilo našim vstřelit další dvě branky.První z nich se krásně trefil Petr Labský z poza hranice pokutového území opět technicky k levé tyčce a druhý respektivě čtvrtý a poslední gól se podařilo vsítit Jálovi,když donutil k chybě bránícího hráče a brankáře a štastným odrazem od něj se míč došoural do brány.

Druhý poločas byl vystřídán hlavní sudí,když místo dobrovolníka Mokrého nastoupil bývalí rozhodčí a místní betonková persona Karel Pantuček.Naštestí neměol s druhým poločasem těžkou práci.Naši polevili v tempu,asi se chystali někomu líbit,hosté se snažili hrát a pokoušeli se o vstřelení gólu,ovšem hra se jim dařila jen po naše pokutové území,dál se dostali jen při rozích z kterých stejně nedokázali branku ohrozit.Našiměli několik situací,kde to zavánělo brankou,ale když se nedokázali trefit ani z hranice penalty mezi tři tyče,tak sk=ore vydrželo 4:0.

Na betonku starý upovídaní kluci mohli slavit.